Через “червону зону” прикарпатцям збільшать нормативи нарахування субсидій

 • Прикарпатцям нараховуватимуть субсидії за збільшеними на 50% соціальними нормативами. Зміни діятимуть на час впровадження карантинних обмежень “червоної” зони.

  Про це в ефірі “Суспільного” повідомила заступниця директора департаменту соціальної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Оксана Жишото, посилаючись на постанову Кабміну.

  “У листопаді ми проведемо перерахунок усіх чинних справ і будемо застосовувати збільшені соціальні нормативи на деякі комунальні послуги. Якщо ми говоримо, до прикладу, про постачання газу, то на газову плитку за відсутності гарячого водопостачання і газового водонагрівача соціальний норматив складає 5,4 м³ на одну людину. З урахуванням збільшеної норми це буде 8,1 м³”, — розповіла Оксана Жишото.

  Перерахунок субсидій, за словами Оксани Жишото, здійснюватимуть автоматично. Тим, хто отримує допомогу, не потрібно особисто звертатися до департаменту соціальної політики з цього приводу. З інших питань працівники департаменту надаватимуть консультації після переходу Івано-Франківщини до “червоної” зони у звичному режимі.

  “Без зайвої потреби просимо не приходити до департаменту. Документи на призначення субсидії можна подавати не тільки особисто. Є можливість звертатися онлайн через сайт Міністерства соціальної політики, або надсилати нам документи поштою. Будемо приймати їх від громадян на місці за попереднім записом”, — говорить Оксана Жишото.

  За інформацією департаменту соціальної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, 11 619 домогосподарств отримують субсидію на початок опалювального сезону. У попередній період, який завершився навесні, допомогу нараховували 15 тис. домогосподарств. Зменшення кількості субсидіантів Оксана Жишото пояснила тим, що не всі претенденти на призначення субсидії вчасно оновили документи.

  Читайте також:  “Червона” зона: в Івано-Франківській ОДА закликали всіх вакцинуватися

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!