Місія здійсненна: простий і доступний спосіб рятувати дитяче здоров’я

 • Сьогодні в Україні, зокрема й на Франківщині, є чимало важкохворих дітей, чиє лікування не по кишені ні їхнім батькам, ні державі.  Шанс на порятунок  запропонував багаторічний лідер галузі ритейлу – «АТБ».  Потрібно  об’єднати мільйони людей для вирішення цієї проблеми.

  У  всіх 1030 супермаркетах власної мережі, які цілодобово працюють в 264 населених пунктах 22 областей України, компанія «АТБ-Маркет» провела масштабний благодійний проєкт «БлагоДій». На кожній касі у дискаунтерах найбільшої української мережі пропонували  за символічну плату придбати яскраве листячко зі схемою оригамі. Кількість таких листочків не обмежували, кожен міг купити стільки, скільки вважав за потрібне. Для тих, хто не обізнаний із цим східним мистецтвом, автори запропонували QR-код із посиланням на докладну інструкцію. Лише за місяць в межах проєкту  «БлагоДій» зібрали майже 3,5 млн гривень, які невдовзі допоможуть врятувати здоров’я, дадуть шанс на активне життя тим, хто цього потребує найбільше. Усі зібрані кошти компанія спрямує на надання цільової підтримки дитячим лікарням країни – закупить сучасне медичне обладнання.

  «”БлагоДій” ­–  це друга масштабна благодійна акція фонду «АТБ», метою якої  є  збирання коштів для дитячих лікувальних закладів.  Вона відбувалася у всіх магазинах мережі «АТБ» по всій Україні. Ми вдячні нашим покупцям за небайдужість. Разом нам вдалося зібрати кошти, які найближчим часом будуть спрямовані на закупівлю необхідного медобладнання для дитячих обласних лікарень України», – повідомив директор Всеукраїнського благодійного фонду «АТБ» Сергій Демченко.

  Мережа супермаркетів «АТБ» зараз має більш ніж три з половиною мільйони постійних покупців. Отже, не варто недооцінювати важливість навіть однієї гривні –  якщо передати її на добру справу, нам вдасться врятувати багатьох малюків.

  Невелика сума, яку ми з вами витратили на цікаву дрібничку, фактично стала безцінною інвестицією в здоров’я маленьких українців, у тому числі й у нашому місті Франка. Ми фактично даємо шанс тим, хто зневірився пізнати прості радості життя.

 • Найбільший представник українського ритейлу вже більш як 25 років не відступає від стратегії соціально орієнтованого, патріотичного бізнесу. Гарантуючи високу якість товарів за максимально доступними цінами, які на 10–15% нижчі за середньоринкові, «АТБ» системно інвестує в соціальні проєкти. Це завжди було пріоритетним напрямком разом  із впровадженням інноваційних технологій і динамічним розвитком флагмана компанії – торговельної мережі «АТБ».

  «БлагоДій» – не перший і не єдиний благодійний проєкт «АТБ». Дотримуючись принципів соціально орієнтованого бізнесу, компанія надає всебічну підтримку, в тому числі й фінансову, найбільш незахищеним верствам населення: постраждалим і ветеранам бойових дій на Донбасі, їхнім родинам, внутрішньо  переміщеним особам, пенсіонерам, інвалідам, багатодітним сім’ям, дітям, які потребують термінового лікування. Для цього створили Всеукраїнський благодійний фонд «АТБ», який надихає на допомогу як партнерів компанії, так і мільйони українців. Фонд акумулює зібрані кошти та, додавши до них суму, виділену компанією «АТБ-Маркет», фактично робить внесок  у здоров’я нації.

  Світлана Мостицька

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!