«Міські Ґранти» у Франківську підтримали п’ять проектів на 80 тисяч гривень

Сьогодні, 18 березня, стали відомі імена переможців весняної хвилі конкурсу «Міські Ґранти» платформи «Тепле Місто».

“Бюджет склав 80 000 гривень. Загалом на весняну хвилю програми «Міські Ґранти» надійшло 19 заявок. У ІІ тур конкурсу пройшло 10 проектів, з яких незалежна комісія обрала 5 переможців”, – розповіла координаторка проекту Христина Магас.

У весняному конкурсі «Міських Ґрантів» платформа «Тепле Місто» надасть організаційну та фінансову підтримку п’ятьом проектам-переможцям. Серед них:

1. «Метод Кенгуру» – 18 150 грн, тематичний напрям – міський простір, команда – ГО “Асоціація батьків передчасно народжених дітей “Ранні пташки”.

Команда проекту має на меті популяризувати “метод кенгуру” у відділенні недоношених Івано-Франківської ОДКЛ за допомогою придбання спеціальних крісел та майок для «кенгурування». Це ефективний спосіб виходжування дітей, що народилися раніше визначеного терміну, суть якого у фізичному контакті «шкіри до шкіри» новонародженого і матері.

2. Виготовлення мозаїки анотаційної дошки Наталії Кобринській на вул. Труша – 20 000 грн, тематичний напрям – міський простір, команда – ініціатива #ФранківськЯкийТребаБерегти.

Ініціативна група має на меті виготовити та встановити портрет Наталії Кобринської разом з інформаційною історичною довідкою. Кольоровий портрет планується виготовити з мозаїки та змонтувати на фасаді будинку пл. Ринок 6 (з боку вул. Труша), де відбулася історична подія – перші в Україні збори жіночого товариства. Завдяки такому заходу планується популяризувати Івано-Франківськ, його історію та видатних особистостей в ній.

3. «Музична кімната» – 19 932 грн, тематичний напрям – сучасне мистецтво/прогресивна освіт, команда – ГО “Д.О.М.48.24”.

Мета проекту – створити в Івано-Франківську публічний музичний простір, провести освітні та концертні заходи, дати можливість дорослим і дітям отримати досвід гри на музичних інструментах. У рамках проекту буде відкрито музичну кімнату, де будуть розміщені музичні інструменти у вільному доступі, проведено інтерактивні заняття з раннього музичного розвитку дітей, семінари, лекції та майстер-класи.

4. Фотопортрет 2019. 7-й національний бієнале імені Степана Назаренка – 18 000 грн, тематичний напрям – сучасне мистецтво, команда: Івано-Франківська обласна організація Національної спілки фотохудожників України.

Фотоконкурс сприяє діалогу між різними за віком, місцем проживання та поглядами українцями. Щороку на конкурс надходять роботи з усіх регіонів, включно з Кримом і Донбасом. Фотопортрети рефлексують до актуального потоку життя, є культурним зрізом стану фотомистецтва та відображають ставлення нас до самих себе. Окрім академічних портретів, на конкурс надходять сучасні фотороботи і навіть селфі.

5. Концерт до Дня Матері «Моїй Матусі» – 3918 грн, тематичний напрям – сучасне мистецтво, команда: Об’єднання дружин учасників АТО (ООС) м. Івано-Франківськ “Дружина воїна”.

За допомогою проведення концерту, на якому виступатимуть діти учасників АТО, команда хоче відволікти членів родин учасників АТО від переживань, негативних думок про війну. Також за мету ставиться покращення психо-емоційного настрою в сім’ї.

Максимальна сума ґрантової підтримки на один проект склала 20 тисяч гривень, а загальний бюджет хвилі – 80 тисяч. Фонд ґрантової програми формується із внесків бізнес-партнерів платформи «Тепле Місто». Проекти-переможці будуть реалізовані впродовж наступних трьох місяців. Оцінювання учасників проводила незалежна комісія

Читайте також: Ґранти та проекти: у Франківську підсумували діяльність “Теплого міста”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!