Міський голова Калуша прокоментував ситуацію навколо КП “Водотеплосервіс”

 • Згідно із висновками правоохоронців, із державного бюджету КП «Водотеплосервіс» було виділено майже 23 мільйони гривень різниці у тарифах, інформують ”Вікна”.

  Як ідеться у повідомленні прокуратури, директор підприємства уклав договори поставки препарату для обробки води з трьома товариствами. Згідно з документами, товариство отримало гроші, але придбані препарати були лише на паперах.

  571255365ea446387b

  “КП «Водотеплосервіс» «закрило» борги по «ЛУКОРУ» за стоки на 25 млн  гривень”, – зазначив міський голова Калуша Ігор Матвійчук.

  Сама різниця у тарифах — це платіж одного дня, де Мінфін проводить оплату тільки після того, коли ці кошти повертаються у державний бюджет. А вони можуть повернутися тільки через три установи: НАК Нафтогаз, енергоринок  і фіскальну службу у вигляді повернення боргів. Це можливо тільки у випадку, якщо є заборгованість підприємств. Тільки тоді можна закрити повну схему. А якщо немає цієї схеми, платіж не проводиться. Також хочу відзначити, що чергова третя кримінальна справа була відкрита рівно через місяць після створення ТСК з розслідування вивезення гексахлорбензолу, яку очолив народний депутат Ігор Насалик. Думаю, відбудеться суд, після якого ми зможемо повернутися до цієї теми. Я впевнений, що ЗМІ приймуть участь у судовому процесі і зроблять свої висновки по цій справі, — зазначив міський голова.

  Нагадаємо, що у «Водотеплосервісі» сім’ю з Калуша звинуватили в незаконній врізці у систему водопостачання.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!