Молодь Лисецької ОТГ навчать працювати з контентом у соцмережах

 • Громадська ініціатива «МіжCulturна Labораторія» проведе  профорієнтаційний соціальний проєкт «Вітамін NET: Журналістика & SMM (робота із контентом у соцмережах)» для молоді (14+) Лисецької ОТГ на Івано-Франківщині.

  Навчання спрямовано на те, щоб навчити молодь медіаграмотності, а також – створювати відео-, фото- та текстовий контент у соцмережах. Крім того, тренери навчать основам фінансової грамотності та на власних прикладах покажуть, що таке соціальне підприємництво. 

  “Я завжди мріяла організувати захід саме для молоді –  створити для них простір для спілкування, навчання, дати знання, що стануть в майбутньому інструментом для змін. І зробити це драйвово, сучасно, по-новітньому. Ми не відбираємо людей по освіті, але важливо мати мотивацію прийти і отримувати знання. Та єдина умова — потрібно жити в Лисецькій ОТГ, адже після тренінгу всі учасники отримають завдання, які складно буде виконувати, якщо ви живете поза нашою місцевістю. Я можу точно сказати, що приходити варто, бо це ваш квиток у зміни на краще” — ділиться організаторка проєкту Ольга Тут.

  Навчання буде проходити по суботах з 27 березня до 30 квітня.

  Програма проєкту передбачає 4 офлайн тренінги щотижня, практичну роботу з командою, онлайн-консультації з менторами проєкту, презентацію створеного  контенту учасниками, фінальну вечірку-рефлексію. У випадку посилення карантинних норм захід буде переведено у онлайн формат.

 • Участь безкоштовна для всіх.

  Зареєструватись можна заповнивши анкету, або за номером телефону 099 050 8232.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!