Молодих людей Прикарпаття запрошують долучитися до акції “Молодь проти війни”

 • За підтримки Міністерства молоді та спорту України до Дня Незалежності України проходить онлайн-акція “Молодь проти війни”.

  Щоб долучитися до акції, учасникам необхідно записати музичний відеокліп на пісню “Ми з України”, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

  Прикладом є оригінал. Надалі відеокліп треба опублікувати у соціальних мережах 24 серпня 2022 року з хештегом #молодьпротивійни та надіслати відео на електронну пошту vsm_bmr@ukr.net. Взяти участь в акції можуть молоді люди віком від 14 до 35 років.

  Організатори відзначають, що цьогоріч цінність незалежності нашої держави стала ще вищою для українців та набула значущості для всього світу. З моменту повномасштабного вторгнення загарбників в Україну в усього народу на меті лише одне – наша перемога. Для її наближення кожен робить певний внесок на різних фронтах.

  “Зокрема молодь – локомотив розвитку суспільства – активно долучається до волонтерства, захищає нашу державу на передовій, висвітлює події та підтримує патріотичний настрій за допомогою мистецтва”, – підкреслюють організатори акції.

 • До теми: 10-річна дівчинка з Івано-Франківської громади виготовляє прикраси й продає їх для підтримки ЗСУ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!