Молодіжний простір “Вільні калуські люди” просить про підтримку

 • У Калуші низький рівень можливостей змістовного дозвілля, неформальної освіти, волонтерства та активної громадської діяльності для молоді. Вона не має інструментів впливу на процеси, що відбуваються в місті. Через це молоді люди виїжджають з Калуша у пошуку можливостей для самореалізації.

  Громадська діяльність та волонтерство вважаються чимось не крутим, молодь не хоче долучатись до таких заходів, адже це не приносить їм прибутку. Тож, мета проєкту — змінити цей стереотип та надати нові сенси, створивши молодіжний простір у Калуші, кажуть автори проєкту “Вільні калуські люди”.

  Серед заходів, запланованих реалізувати впродовж серпня-грудня цього року: дизайн-сесія приміщення; волонтерська акція — ремонт; переїзд; святкова вечірка.

  У межах проєкту планується 6 навчальних і 10 розважальних заходів для молоді з запрошеними лекторами, а також 15 подій на постійній основі за тематикою змістовного дозвілля. Також відбудуться установчі збори, що мають на меті створити Молодіжну раду Калуша при калуському міському голові, куди залучать представників місцевих молодіжних ГО, учнівських та студентських парламентів.

  Завдяки проєкту створять комфортний і сучасний простір для молоді (віком 14–35 років), що сприятиме громадянській освіті, культурному розвитку калушан, популяризації здорового способу життя, волонтерства, молодіжної політики та підвищенню рівня мобільності молоді в місті Калуш.

  Молодіжна рада стане новим інструментом для впливу на процеси, що відбуваються в місті, та започаткує молодіжну політику Калуша і стане хорошою платформою для початку кар’єри майбутніх урядовців та державних діячів, переконують автори проєкту.

  Калушани надіються на підтримку та фінансування від Програми Британської Ради “Активні громадяни” в розмірі 44 087 гривень.

  Проголосувати за проєкт можна до 1 серпня за посиланням.

 • Читайте також:  У громадах Прикарпаття модернізують систему соцзахисту населення

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!