У громадах Прикарпаття модернізують систему соцзахисту населення

 • Міністерство соціальної політики України в межах реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції і розвитку проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення» надає технічну підтримка територіальним громадам.

  Техніка призначена для укомплектування робочих місць працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення виконкомів сільських, селищних і міських рад, працівників служб у справах дітей та фахівців із соціальної роботи.

  У рамках проєкту планується до кінця 2021 року забезпечити комп’ютерною технікою, обладнанням та меблями 38 територіальних громад.

  Таким чином усі 62 громади області матимуть модернізовану комп’ютерну техніку та сучасне обладнане робоче місце, зокрема, для забезпечення надання мешканцям якісних та доступних адміністративних послуг соціального характеру.

  Окрім того, уже 24 територіальні громади працюють із новою технікою, яка була надана у 2019 та 2020 роках. А це – 130 одиниць техніки – персональні комп’ютери, ноутбуки, принтери та мережеві маршрутизатори. Комп’ютери забезпечені ліцензійними операційними системами та пакетами офісних програм.

  Чотири територіальні громади області Верхнянська ТГ (Калуський район), Старобогородчанська ТГ (Івано-Франківський район), Ланчинська ТГ (Надвірнянський район), Рожнівська ТГ (Косівський район) отримали технічну підтримку у 2019 році.

  20 тергромад, Брошнів-Осадська, Спаська, Витвицька, Долинська міська, Новицька та Войнилівська Калуського району; Яблунівська та Космацька Косівського району; Переріслянська та Делятинська Надвірнянського району; Тлумацька міська, Олешанська, Більшівцівська, Івано-Франківська міська Івано-Франківського району; Коломийська міська, Матеївецька, Нижньовербізька, Печеніжинська, Коршівська та Заболотівська Коломийського району,отримали у жовтні – листопаді 2020 року меблі, а у січні – лютому 2021 року – технічну підтримку.

  Читайте також: 20 прикарпатських громад розпочинають підключення до платформи E-DEM

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!