Молодому прикарпатцеві, який потрапив у два ДТП, потрібні кошти на реабілітацію

21-річний Раць Назар із села Хохонів Галицького району намагається вилікуватися від важкої травми. Про це повідомляють у Благодійній організації “Час добра та милосердя”.

Благодійники розповідають, що 23 липня 2017 року юнак потрапив у ДТП, внаслідок якої отримав травму шийного відділу хребта. Хлопця одразу відвезли в районну лікарню, де його обстежили й направили в Обласну клінічну лікарню, але по дорозі в ОКЛ швидка потрапила в аварію, через що в Назара додалися ще тріщини С1, С2 хребців.

Коли Назара привезли в приймальне відділення, він уже не дихав. 28 липня 2017 року його прооперували (поставили пластину на С5-С6 хребці). Місяць хлопець лежав в ОКЛ, з якої його перевели в районну лікарню, де він теж пролежав ще місяць, а звідти вже поїхав на реабілітацію:

“Всього шість реабілітацій протягом двох років. На першу реабілітацію їхав повністю нерухомий, а з кожною реабілітацією з’являлася позитивна динаміка. На даний момент Назар ходить з милицями. Повністю чутливість ще не відновилась, але завжди є зміни. На жовтень місяць запланована знову реабілітація, на яку потрібно зібрати 82 тисячі гривень“, – розповідають у благодійній організації.

Наразі всі кошти в родини вже вичерпані, тому тільки допомога від небайдужих людей дасть Назарові змогу наблизитися до повноцінного життя. Крім мами, молодшого брата (15 років), нареченої, яка весь час залишається з коханим та робить все, щоб він знову міг ходити, в хлопця нікого немає:

“Давайте зробимо ще одне добро й допоможемо молодому хлопчині одужати. Кожна ваша гривня – це шанс та спасіння”, – закликають благодійники.

Станом на сьогодні, 9 вересня, для Назара надійшло 15 500 гривень допомоги від небайдужих із необхідних 82 тисяч, натомість часу залишається все менше.

Реквізити для допомоги:

5168 7573 1054 3766, Раць Тетяна Михайлівна (мама)

Телефон для довідок – 097 804 18 96, Наталя (наречена Назара)

Про труднощі, з якими стикаються волонтери, читайте у матеріалі “Ще раз про благодійність…”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!