Мрія сина, який загинув на війні: подружжя Бутусіних з Прикарпаття планує створити будинок сімейного типу

 • Подружжя Олега та Тетяни Бутусіних, двоє синів яких загинули на фронті, планує створити дитячий будинок сімейного типу.

  Таким чином родина хоче втілити мрію полеглого сина Романа, який планував після війни всиновити дітей, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне Карпати”.

  “У нас буде будинок сімейного типу. Маємо зараз можливість взяти двох дітей, оскільки у нас — восьмеро неповнолітніх. Анночці через пів року буде вже 18. То ми зможемо взяти вже трьох. Таким було бажання Ромчика”, — розповідає Тетяна.

  Олег Бутусін каже, що про мрію Романа він дізнався після смерті синів.

  “З матір’ю хлопці розмовляли про це. Хотіли обидвоє одружитися. Думали, все вийде. Дівчатка у них були такі хороші, прекрасні. Коли у Маріуполі сталася ця трагедія у драмтеатрі, Рома з Оленою (нареченою — ред.) запланували взяти дітей. Ми також хочемо з Танею реалізувати цей проєкт. Не залишати ж дітей. Хочемо, щоб вони жили в нормальній сім’ї, у футбол бігали з моїми дітьми, росли разом. Щоб вони менше відчували цього горя”, — каже Олег Бутусін.

 • Нагадаємо, у квітні в бою з окупантами загинули два сини відомого добровольця з Калущини Олега Бутусіна. Багатодітна сім’я Бутусіних з далекого Владивостока втекла в Україну через політичні репресії. Олег неодноразово в Росії звинувачував Путіна в занепаді країни та політиці геноциду. Після того, як Бутусін воював як доброволець на боці України, ФСБ Росії відкрило проти нього кримінальну справу за тероризм. Чоловік рік служив добровольцем у ДУКу.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!