Музика в TIkTok повернеться — Universal Music уклала нову ліцензійну угоду

 • Музика повернеться також на відео, з яких вона зникла.

  Universal Music Group та TikTok уклали нову ліцензійну угоду, що забезпечить “значні та провідні в індустрії переваги для сім’ї UMG”. Про це повідомляє Universal Music Group, передає Суспільне Культура.

  “Спільна угода знаменує собою нову еру стратегічної співпраці між двома організаціями, заснованої на спільному зобов’язанні допомогти артистам і авторам пісень UMG реалізувати свій творчий та комерційний потенціал”, — йдеться у заяві UMG.

  Каталог Universal, який налічує близько 4 мільйонів пісень та 3 мільйонів записів, повернеться на платформу протягом одного-двох тижнів. Музика повернеться також на відео, з яких вона зникла.

  CEO та голова правління UMG Лючіан Грейндж заявив, що нова ліцензійна угода — це “нова глава у наших відносинах з TikTok, зосереджена на цінності музики, першорядності людського мистецтва та добробуті творчої спільноти”.

  Разом компанії мають узгодити нові шляхи для монетизації музики. А також TikTok співпрацюватиме з UMG, щоб видалити несанкціоновану музику, згенеровану штучним інтелектом.

  Нагадаємо, у лютому та березні з TikTok видалили мільйони пісень, зокрема твори Тейлор Свіфт, Біллі Айліш, Дрейка, The Weeknd, Лани Дель Рей. Universal Music Group та TikTok не дійшли згоди щодо виплат за записи, які згенерував штучний інтелект із використанням матеріалів UMG. Окрім того, Universal заявила, що TikTok не видаляв вчасно контент, порушуючи авторські права лейбла. Видалення стосувалося й українських артистів.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!