Митрополит Володимир Війтишин освятив новий храм у Більшівцівській ОТГ (ФОТО)

 • У неділю, 22 серпня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин освятив новозбудований храм Святого Пророка Іллі, що у с. Жалибори, Галицького району.

  Традиційно, Владику зустрічали на подвір’ї святині. Діти вітали Митрополита хлібом-сіллю, а отець-парох Володимир Гаврилко запросив предстоятеля очолити Архієрейську Божественну Літургію. Спершу Владика Володимир здійснив чин освячення нового храму та престолу, на якому буде звершуватись безкровна жертва нашого Спасителя, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

  По завершенні Чину освячення храму Митрополит очолив Божественну Літургію у співслужінні численного духовенства. В часі проповіді Архієрей звернувся до усіх присутніх.

  «Ми спорудили цей храм рукотворний, щоб він допомагав нам розбудовувати храм нерукотворний. Духовні храми людських душ сьогодні потребують бути оновленими, бо в минулому столітті вони були нищені комуністичним режимом. У святій Церкві ми отримуємо особливу благодать», – переконаний Митрополит Володимир.

  По завершенні Божественної Літургії Митрополит уділив усім присутнім своє архієрейське благословення.

  На завершення візиту Митрополит вручив подячні грамоти жертводавцям та усім, хто спричинився до спорудження храму.

  Читайте також: У Бурштинській ОТГ Митрополит Володимир Війтишин освятив нову духовну локацію (ФОТО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!