У Бурштинській ОТГ Митрополит Володимир Війтишин освятив нову духовну локацію (ФОТО)

 • 11 липня на території історично-релігійного центру “Гора над Дністром” у с. Новий Мартинів відбулося Архиєрейське Богослужіння, яке очолив архиєпископ і митрополит Івано-Франківський УГКЦ владика Володимир Війтишин.

  Традиційно архиєрея зустрічали діти, які вручили митрополиту хліб та сіль, а о. Ярослав Озарків запросив митрополита Володимира очолити Архиєрейську Божественну Літургію. Митрополит розпочав Службу Божу у співслужінні із духовенством, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Бурштинську міську раду.

  Після служби митрополит Володимир освятив нову духовну локацію центру “Гора над Дністром” – криницю Якова та скульптуру Ісуса Христа із Самарянкою, яка стала знаковою для християн, які бачать тут знак присутності Христа й місце одкровення про живу воду.

  Згадок про криницю Якова в Біблії є чимало – ще від історії Якова, який після повернення з Месопотамії придбав землю та збудував криницю, щоб напоїти сім’ю й отару (пор. Бут 33, 19-20). Потім він подарував це поле своєму синові Йосипові, якого там і поховали після виходу з Єгипту.

  Саме до цього колодязя прийшов Ісус, коли захотів відпочити в дорозі до Юдеї, а Його учні поїхали в сусіднє місто в пошуках їжі. Добре відомий діалог між Ісусом і самарянкою, яка прийшла до криниці опівдні, щоб набрати води (пор. Йн 4, 5-42). Тоді пролунали такі слова: «Була б ти відала про дар Божий, і – хто той, що каже тобі напитися, – то попросила б сама в нього, а він дав би тобі води живої».

 • Нагадаємо, Митрополит Володимир Війтишин відвідав Бурштин

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!