На базі Галицької лікарні планують створити Всеукраїнський центр спінальної травми

 • На базі КНП “Галицька лікарня” Галицької міської ради Івано-Франківської області” заплановане створення Всеукраїнського центру спінальної травми.

  Сьогодні, як повідомляє заступниця голови Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук, в Івано-Франківську відбувся круглий стіл, на якому йшла мова про створення центру.

  Під час заходу відбулося обговорення можливостей та перешкод щодо створення єдиного в Україні Центру спінальної травми та перелік необхідних спільних дій для відкриття в Івано-Франківській області Всеукраїнського центру спінальної травми.

  “Сьогодні важливо консолідувати зусилля всіх структурних підрозділів, національної служби здоров’я та Міністерства охорони здоров’я України, депутатського корпусу, органів місцевого самоврядування, голів територіальних громад, медиків для створення центру реабілітації та хірургічного лікування пролежнів на Прикарпатті”, – зауважує посадовиця.

  Зараз для людей з проблемами опорно-рухового апарату в Україні відсутня лікарня, де б надавалися якісні послуги для лікування пролежнів.

 • Читайте також: У Франківську за грантові кошти облаштують Центр альтернативної медицини для дітей

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!