У Франківську за грантові кошти облаштують Центр альтернативної медицини для дітей

 • За проєктом “АЛЬТЕРА”  в Івано-Франківську за грантові кошти облаштують Центр альтернативної медицини для дітей із захворюваннями опорно-рухового апарату та центральної нервової системи.

  Він знаходитиметься на базі дитячої міської лікарні на вулиці Чорновола, 44.  Контракт підписано – можна розпочинати роботи, інформують на сайті міського голови.

  Проєкт «Альтернативні терапії в Марамуреші та Івано-Франківську» проводиться в рамках спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020. Він фінансується ЄС через Європейський Інструмент Сусідства. Новий проєкт презентував на конференції ще у вересні 2020 року начальник департаменту інвестиційної політики Ігор Попадюк. І зауважив, що на підготовку проектної заявки пішло три роки.

  Загальна сума проєкту становить 1 611 760,20 євро, з яких сума для міста Івано-Франківська – 353 400,00 євро.

  “Три роки тривали переговори і нарешті можемо розпочинати роботи у Центральній міській дитячій лікарні, що на вулиці Чорновола, 44. А саме: три кабінети, спортзал та хол будуть відремонтовані та приведені до ладу для дітей з особливими потребами, також закупимо необхідне обладнання”,  розповідає директор департаменту інвестиційної політики, проектів, міжнародних зв’язків, туризму та промоції  міста Ігор Попадюк.

  Проєктом передбачено також проведення тренінгів для лікарів та медичного персоналу, а також обмін досвідом з іноземними партнерами.

  Начальниця управління охорони здоров’я Марія Бойко коментує: “Дуже тішимося, що є виграний проєкт “АЛЬТЕРА”. Потреба в реабілітації для діток із захворюваннями опорно-рухового апарату та центральної нервової системи  на сьогоднішній день є великою, тому цей ремонт приміщень та закупівля обладнання є життєво необхідними”. 

  “Найголовнішим для нас є те, що кошти залучаються не з міського бюджету, а фінансування буде відбуватися за кошти Європейського Союзу. Особливо в умовах дефіциту коштів нам вдасться крок за кроком покращувати умови у нашій дитячій лікарні”, – прокоментував міський голова Руслан Марцінків.

  До теми: Франківців запрошують стати патронатними вихователями

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!