На Дністрі спіймали браконьєра, який ловив рибу сітками

 • Протягом 22-23 лютого 2018 року на Дністрі проводився спільний рибоохоронний рейд з тернопільськими колегами. Такий захід зумовлений тим, що річка розмежовує обидві області: один берег – івано-франківський, а інший вже тернопільський. Щоб браконьєри не уникнули відповідальності, обидві рейдові групи йшли кожна своїм берегом.

  Така тактика принесла добрі результати. Вранці 23 лютого івано-франківські держрибінспектори помітили на Дністрі поблизу с. Кутище Тлумацького району чоловіка на дерев’яному човні, який вибирав із сітки рибу. Коли почали вживати заходів для його затримання, браконьєр закинув сітку до човна та почав тікати до тернопільського берега у напрямку с. Вістря. Проте там його вже чекали тернопільські рибоохоронці.

  Браконьєром виявився мешканець Вістря (Тернопільська область). Тому вилучення сітки, риби та човна здійснював Тернопільський рибоохоронний патруль. Тернополяни склали адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (“Грубе порушення правил рибальства”) та подаватимуть матеріали до суду для притягнення чоловіка до відповідальності.

  Вилучений улов (1 червонокнижна марена, 36 підустів) дає підстави нарахувати порушникові правил рибальства досить значні збитки в сумі 1554 грн, які браконьєр повинен буде відшкодувати. А ще суд визначить конкретний розмір штрафу (від 340 грн до 680 грн), ймовірно, конфіскує і човен.

  Таким чином, чоловік нарибалив собі на добрих дві тисячі гривень, хоча не з’їсть і рибки з майже 17-кілограмового улову!” – пишуть на сайті рибінспекції.

  Читайте також: Прикарпатець заплатить до 1500 гривень за вилов червонокнижної риби

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!