На Дністрі спіймали браконьєра, який завдав довкіллю шкоди на 23 тисячі гривень

 • 8 травня на «гарячу лінію» Івано-Франківського рибоохоронного патруля надійшла інформація про грубе порушення рибальства на річці Дністер в Городенківському районі.

  Рейдова група рибпатрульних, що прибула на місце, близько 21 години на березі річки виявила особу із забороненим знаряддям лову – саком («каблуком»), та сумкою, в якій знаходився улов.

  Там була така риба: бистрянка російська – 3 екземпляри, вирезуб причорноморський – 2 екземпляри, ялець звичайний – 2 екземпляри (види, занесені до Червоної книги). Також у сумці знаходився заборонений до вилову Правилами любительського і спортивного рибальства рибець звичайний – 1 екземпляр, 11 екземплярів верховодок звичайних, 2 екземпляри бичка-піщаника, 2 екземпляри головня, по одному екземпляру підуста звичайного, окуня звичайного та краснопірки. 

  «Загальна вага незаконно здобутих ресурсів склала всього 1,2 кг, – розповідає начальник Івано-франківського рибпатруля Любомир Стрембіцький. – Серед червонокнижної риби бачимо два вирезуба розміром всього кілька сантиметрів, які в Дністрі могли б вирости до 8 кілограмів. Бачимо молодь яльця звичайного, три екземпляри бистрянки російської. Всього порушник завдав збитків на суму 23 286 грн».

  На місце події викликали працівників місцевої поліції. Правоохоронці встановили особу, що здійснювала правопорушення. Ним виявився мешканець села Незвисько Городенківського району. Поліція записала свідчення і склала протокол огляду місця події при понятих, вилучила заборонене знаряддя лову.

  До завершення слідчих дій вилучену рибу, як речовий доказ, передали на зберігання в управління Державного агентства рибного господарства у Івано-Франківській області.

  Якщо Ви стали свідками порушень Правил любительського і спортивного рибальства – телефонуйте на «гарячу лінію»:
  (097) 392-72-80

  Читайте також: На Прикарпатті затримали браконьєрів – серед них був майор поліції

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!