На Долинщині хочуть продати понад 100 гектарів землі з аукціону

 • 14 листопада відбулось засідання 24-ї сесії Долинської районної ради.

  Одним із питань порядку денного стало “Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок розташованих за межами населених пунктів с.Тяпче та с.Велика Тур’я”.

  Розглянувши клопотання Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області від та технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення з метою продажу їх права оренди на земельних торгах, висновки експертизи землевпорядної документації, керуючись законодавством України районна рада вирішила:

  • Затвердити технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 20 га. розташованих за межами населеного пункту с.Тяпче Тяпчанської сільської ради та площею 60,49 га і 24,91 га. розташованих за межами населеного пункту с.Велика Тур’я Великотур’янської сільської ради Долинського району з метою продажу їх права оренди на земельних торгах відповідно до закону.

  Начальник відділу міськрайонного управління Долинського району ГУ Держгеокадастру в Івано-Франківській області Володимир Тишківський повідомив, що першу ділянку планують використовувати як пасовище, другу та третю – як сіножаті. Депутати проголосували “за”.

 • Читайте також: У Долині учасники АТО виступили проти місцевої газети

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!