На Донеччині загинув доброволець Тарас Пришляк з Рогатина

 • 28 березня під час бою у с. Терни, що на Донеччині, загинув старший солдат Тарас Пришляк з Рогатина.

  Захисник народився 4 листопада 1973 року у Рогатині. Навчався у Рогатинській ЗОШ №2. Здобув фах столяра. Пройшов військову службу в армії.

  У молодому віці Тарас Пришляк втратив батька і молодшого брата. Тож став надійною опорою для матері, сестер Зеновії та Лесі, повідомляють у громаді.

  У мирний час Тарас Пришляк брався за будь-яку роботу. Мав золоті руки. Заробляв на життя в Україні й за кордоном. Виховував разом з дружиною двох доньок.

  З початку війни пішов служити у складі 71 окремої єгерської бригади. На початку весни 2022 був мобілізований до лав ЗСУ. Брав участь у боях за Ірпінь, Чернігів, Бахмут. Згодом разом з побратимами Тарас Пришляк, стрілець-санітар 3 стрілецького відділення, 3 стрілецького взводу, 2 стрілецької роти, воював на Авдіївському напрямку.

  28 березня 2024 року бій біля с. Терни став для рогатинця останнім.

  Без рідної людини залишились дружина, доньки та дві сестри.

  «Щиро співчуваємо рідним, близьким, побратимам, всім, хто знав загиблого захисника Тараса Пришляка і надихався його добрим серцем та відвагою. Хай Господь дасть сили Вам пережити це невимовне горе. Вічний спокій душі та слава воїну, який віддав життя за незалежність України!», – йдеться у співчутті громади.

  До теми: Військові просять Калуську громаду посприяти у створенні військових госпіталів

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!