Військові просять Калуську громаду посприяти у створенні військових госпіталів

 • Для цього у Калуській громаді створили відповідну петицію. На площі Героїв провели акцію, де військові зверталися з проханням підтримати ініціативу створення військових госпіталів на заході України.

  Військовослужбовець Іван Козак, перебуваючи на лікарняному ліжку, записав відеозвернення. Боєць переконаний у доцільності створення госпіталів у глибоко тилових областях:

  «Я вважаю, що є неправильним, коли військового починають тягати по цивільних лікарнях тільки через те, що у нас немає у достатній кількості військових госпіталів. Військові заслужили на те, аби отримати достойну медичну допомогу у військовому госпіталі. На то він і є військовий госпіталь, щоб там лікувалися військові, а не військових відправляли по цивільних лікарнях».

  Ініціативу підтримують і у міській раді. Очільники міста готові спільно з військовими і громадськістю звернутися до відповідних державних інституцій про облаштування військового госпіталю у нашій громаді.

  «Треба створити робочу групу, яка б від імені ветеранів, громадськості, міської влади лобіювала ідею створення військового госпіталю на наших теренах. Запрошуємо записуватися в робочу групу для обговорення і окреслення подальшого плану дій», – зауважив Олег Савка, керуючий справами виконавчого комітету Калуської міської ради.

  Калушани підтримали петицію до органів влади про збільшення кількості військових госпіталів на Прикарпатті.

  До теми: У Калуші відбудеться аудіоекскурсія містом

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!