На Франківщині висадили «Ліси захисників і захисниць України»

 • У 13 філіях Карпатського лісового офісу, що на Івано-Франківщині, в День довкілля створювали молоді ліси.

  У межах програми президента «Зелена країна» працівники лісових господарств спільно з волонтерами, військовими, керівниками та працівниками структурних підрозділів Івано-Франківської ОВА, територіальних громад, медиками, освітянами, спортсменами, школярами та студентами, громадськими організаціями висадили понад 50 тисяч лісових культур, повідомляє Галицький кореспондент.

  Дуб, клен-явір, ялина європейська, ялиця біла, модрина, дугласія зростатимуть для майбутніх поколінь і у пам’ять про тих, хто виборює перемогу і відвойовує мирне небо.

  Загалом у час весняної лісокультурної кампанії на Прикарпатті філії Карпатського лісового офісу планують заліснити понад 265 гектарів, висадивши півтора мільйона сіянців. Найбільше лісових культур створять у філіях Вигодського, Осмолодського, Гринявського та Надвірнянського лісових господарств.

  Нагадаємо, у 2021 році в Україні розпочався екологічний проєкт «Зелена країна», в рамках якого планується за 10 років збільшити площу лісів на 1 мільйон гектарів. Відповідний указ щодо старту проєкту глава держави підписав під час форуму «Україна 30. Екологія».

  До теми: На Прикарпатті відкрили лінію з вирощування сіянців лісових культур

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!