На Франківщині запрацював комплекс з випалювання вапна

 • У селі Стриганці відкрили комплекс із випалювання вапна за технологією Synthesis від італійської компанії QualiCal.

  Роботи над цим проєктом розпочалися в серпні 2020 року, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

  Керівник підприємства Ілля Марчевський пояснив, що після проходження кінцевого етапу обробки продукція підприємства передається для виробництва металу, асфальту, для використання на електро- та атомних станціях, використовується у будівельній галузі. Цей виробник вапна та вапняку певною мірою орієнтований і на фармацевтичний та косметологічний ринки, адже вапняна пудра є складовою зубних паст та деяких косметологічних засобів.

  Однією з найбільш виокремлюваних характеристик діяльності підприємства є максимальне використання вапняних покладів з мінімальними їх втратами на всіх етапах переробки.

  “Важливо, що функціонування такого підприємства не представляє загрозу для довкілля, ґрунтів і водних об’єктів села Стриганці та суміжних населених пунктів. Про діяльність підприємства позитивно відгукувалися представники органів державної влади і місцевого самоврядування, фінансових установ, адже його діяльність забезпечує кваліфікованих спеціалістів роботою, а місцеві бюджети – фінансовими надходженнями”, – зазначили в дописі.

  До теми: Стриганецький кар’єр з видобутку вапняку планує стати одним з найтехнологічніших в Україні

  Проти будівництва вапняного комплексу: на Прикарпатті люди перекрили дорогу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!