На Говерлі знайшли записки, залишені 50 років тому дітьми з секретного військового містечка

 • На вершині Говерли були знайдені записки, залишені дітьми в 1970-х роках.

  Школярі, які підкорили найвищу вершину українських Карпат, написали свої прізвища на папірці і поклали його в пляшку, написав в мережі мандрівник Тарас Краженко, повідомляє «Галицький кореспондент».

  «11 липня 2021 р. на вершині Говерли було знайдено цікавинку. Пляшку з двома записками. Давайте спробуємо знайти учасників подій 50-річної давнини», – зазначив чоловік.

  Цікаво, що в пляшці виявилися записки, датовані різним часом. На одному клаптику стоїть дата 4 червня 1971 року, на другому – 21 травня 1972-го.

  Згодом в коментарях знайшлися люди, які були причетні до написання цього послання. Так, мешканка Латвії розповіла, що це вона з однокласниками п’ятдесят років тому залишила записку.

  Також з’ясувалося, що діти, які заховали цю пляшку, в 1970-х мешкали у секретному військовому містечку Івано-Франківськ–16 на околиці Делятина.

 • «Це московська середня школа №131. А знаходилась вона, увага, за адресою м. Івано-Франківськ, 16, вул. Авіаційна. По факту – секретне військове містечко на околиці Делятина. Тепер Делятинська ЗОШ №3. Першим у списку є мій дядько Григорьев А.», – написав племінник чоловіка, чиє прізвище вказано в записці.

  До теми: Івано-Франківськ – 16: як живе секретне військове містечко за колючим дротом

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!