На Івано-Франківщині розпочали регіональну програму “Дітям Прикарпаття – якісне харчування”

 • З метою забезпечення повноцінного, якісного та калорійного харчування дітей в школах, дошкільних закладах, у Головному Управлінні Держпродспоживслужби в Івано–Франківській області, за участі Департаменту освіти ОДА, розробили регіональну цільову програму “Дітям Прикарпаття – якісне харчування”, інформує Галицька РДА.

  В ході виконання програми, в Галицькому районі буде проведено моніторинг 49 шкіл, де харчуються 2182 дітей та 19 дошкільних навчальних заклад, де харчується 1355 дітей.

  За вересень, спеціалісти Держпродспоживслужби в Івано – Франківській області для лабораторного дослідження відібрали такі харчові продукти:

  – м’ясо, риба, – ФГ “Мрійливість”;

  – молоко, масло, сардельки, яйця, олія – Сенчина Т.М.;

  – овочі – ФГ “Дадів” ;

  – хліб – Іваськів А.С.

 • В результаті було виявлено невідповідності, щодо вмісту рослинних жирів у вершковому маслі 73% ТОВ “Богодухівський молокозавод”, постачальник Сенчина Т.М. Через це, керівникам шкільних та дошкільних закладів освіти Галицького району та міста Бурштина, надіслали листи, про недопущення даного продукт до харчування дітей.

  Основним результатом програми “Дітям Прикарпаття – якісне харчування” є забезпечення здоров’я дітей, їх безпечного та якісного харчування, запобігання гострих кишкових інфекцій в шкільних та дошкільних закладах району.

  Читайте також: На Прикарпатті через спалах кору закрили школу

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!