На Івано-Франківщині запрацювала нова поліцейська станція

 • В селищі міського типу Войнилів, що на Калущині, відкрили поліцейську станцію. Це вже тринадцята станція, яка запрацювала на Прикарпатті.

  Створення та відкриття поліцейської станції стало можливим завдяки спільним зусиллям поліції Івано-Франківщини та представників селищної ради, інформує поліція в Івано-Франківській області.

  У станції, яка розмістилася у приміщенні селищної ради, працюватимуть один дільничний офіцер поліції та один наряд працівників сектору реагування патрульної поліції.

  «Поліцейські станції створені для того, щоб прикарпатці відчували себе максимально комфортно і безпечно. Тепер поліцейські оперативніше реагуватимуть на виклики мешканців смт. Войнилів та наближених сіл, адже знаходяться зовсім поруч. Висловлюю подяку громаді за підтримку та вдячний за співпрацю», — зазначив начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош.

  Відтепер мешканцям Войнилівської селищної ради, Перевозецької, Луківської, Сівко-Войнилівської і Томашівської сільських рад не потрібно буде їхати в райцентр чи у відділення поліції зі своїми проблемами.

  Також у приміщенні створені комфортні умови для спілкування громадян з дільничним, а також розміщені інформаційні стенди для мешканців. 

  До теми: Центр ділової активності відкрили на Долинщині

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!