Центр ділової активності відкрили на Долинщині

 • У Витвицькій об’єднаній територіальній громаді на Долинщині запрацював Центр ділової активності, який облаштували у приміщенні сільського клубу. 

  На реалізацію проєкту зі створення коворкінгу в ОТГ витратили 600 тисяч гривень: 300 тисяч спрямували з місцевого бюджету громади та ще 300 тисяч гривень виділила Міжнародна організація міграції, повідомляє Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття.

  За ці кошти у приміщенні здійснили капітальний ремонт, облаштували санвузли, створили конференц-зал, закупили комп’ютерну та мультимедійну техніку, придбали фліпчарти і меблі.

  Очільник ОТГ Микола Шикор зазначив, що до цього часу в громаді не було приміщення, де місцеві підприємці та активна молодь могли б зустрічатись, взаємодіяти між собою. Це й мотивувало місцеву владу створити майданчик для комунікації.

  “Більшість молоді та людей працездатного віку в ОТГ, на жаль, не мають навичок та вмінь у питаннях заснування й ведення власної комерційної справи. З огляду на це, й виникла необхідність створення бізнес-центру, в якому надаватимуть консультації, адміністративні й технічні послуги, а також навчатимуть молодь менеджменту та маркетингу. Фахівці Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття допомогли нашій громаді написати цей проєкт, котрий у підсумку здобув перемогу на конкурсі Міжнародної організації міграції”, – сказав Микола Шикор.

  Сільський голова переконаний, що діяльність Центру ділової активності сприятиме збільшенню кількістю підприємців у громаді і це дозволить ОТГ отримати у майбутньому чималий економічний ефект.

  “Створюємо нові можливості для жителів нашої громади – насамперед для розвитку молоді. У Центрі навчатимуть усіх охочих працювати над створенням бізнес-планів та запуском підприємництва у селах нашої ОТГ. Переконаний, що наша молодь стане провідником структурних змін у Витвицькій ОТГ”, – додав Шикор.

  До теми: На Прикарпатті хочуть збудувати нові велосипедні маршрути

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!