На “Карпатнафтохімі” планують розширювати виробництво

 • Івано-Франківщина знаходиться у числі перших за темпами розвитку промисловості. Про це перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка заявила під час робочої поїздки на Калущину та Рожнятівщину, що відбулася наприкінці минулого тижня.

  Посадовиця зустрілася з керівництвом і працівниками ТОВ «Карпатнафтохім», а також побувала на деревообробних підприємствах Рожнятівського району.

  У 2017 році ТОВ «Карпатнафтохім» після тривалого простою відновило роботу. Варто зазначити, що нині зросла чисельність працівників підприємства і становить вона понад 2500 осіб. Упродовж минулого року заробітна плата працюючих тут виросла на 52 відсотки. Зростає вона й у 2018 році, і нині середня зарплата працівників становить понад 13 тисяч гривень.

  У найближчій перспективі на підприємстві планується реалізація інвестиційних проектів з будівництва установок з переробки фракцій піролізу та виробництва пероксиду водню, сировиною для яких будуть продукти нашого олефінового виробництва. Їх упровадження сприятиме поліпшенню економіки підприємства та створенню нових робочих місць для жителів регіону.

  Поїздка на Рожнятівщину, за словами Марії Савки, була зумовлена тим, що за підсумками 2017 року Рожнятівський район – перший за показниками соціально-економічного розвитку. Минулоріч з бюджетів усіх рівнів Рожнятівщини, у порівнянні з іншими районами, було спрямовано найбільше коштів на соціально-економічний розвиток.

  Марія Савка акцентувала увагу на потребі розвитку на Прикарпатті саме малого бізнесу. «Сьогодні на Рожнятівщині ми побачили невеликі підприємства з виробництва високоякісних меблів. Насправді такі підприємства є набільш комфортними для області. Якщо б їх було більше, ми б мали кінцевий продукт, якого прагнемо», – зауважила Савка.

  Читайте також: Переробка, газ та енергетика стали ключовими сферами прикарпатської промисловості

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!