На обладнання для Галицького відділення лікування пролежнів виділили близько двох мільйонів

 • У КНП «Галицька лікарня» розпочинає працювати відділення, де лікуватимуть пролежні та реабілітовуватимуть людей зі спінальними травмами.

  Аби забезпечити заклад необхідним обладнанням, з державної субвенції виділили місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток громад 1 млн 700 тис., пише «Галицький кореспондент» з посиланням на народного депутата Ігоря Фріса.

  Кошти підуть на придбання: 
  – 15 функціональних медичних ліжок з електроприводом та кутом нахилу 35º; 
  – 25 медичних тумбочок; 
  – 10 універсальних інвалідних колясок; 
  – 25 протипролежневих секційних матраци з 
  компресором; 
  – 5 протипролежневих мозаїчних подушок; 
  – 3 підйомники для інвалідів з електроприводом; 
  – 2 електричних підйомники; 
  – великий операційний набір хірургічних інструментів; 
  – осциляторна пила; 
  – дерматом лінійний електричний; 
  – 10 насадок для дерматому; 
  – 3 апарати вакуумної терапії ран.

  «Готовий максимально і надалі сприяти такій неймовірно важливій ініціативі на загальнодержавному рівні. Тим паче, що заклад уже має фахових спеціалістів саме у цій сфері лікування. Це питання потребує всебічного сприяння як медичної спільноти, так і всіх органів влади. Я готовий підтримувати колектив лікарні і на рівні Міністерства охорони здоров’я, і профільних комітетів ВРУ”, – наголошує Ігор Фріс. 

  Наступним кроком після створення відділення спінальної травми в Галицькій лікарні може стати створення всеукраїнського центру з такою спеціалізацією.

  Нагадаємо, В Україні немає жодного лікувального закладу, де могли би лікувати пролежні. Єдине місце, де будуть це робити – лікарня у Галичі.

  Більше читайте в інтерв’ю – Микола МАКАР: «В Україні немає жодної статистики щодо пролежнів, а більшість наших людей вмирають якраз від цього»

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!