На одному з підприємств Франківщини виявили порушення на понад 5 млн грн

 • Податківці Івано-Франківщини на одному із підприємств виявили порушень на 5,1 мільйона гривень.

  Про це повідомили на сторінці ДПС в Івано-Франківській області, пише “Галицький кореспондент“.

  Працівники відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДПС в Івано-Франківській області виявили відображення у звітних документах суб’єкта господарювання нереальних операцій з придбання товарно-матеріальних цінностей на 16,1 млн грн та формування штучного податкового кредиту з ПДВ на 2,7 млн гривень і витрат на суму 2,4 млн гривень.

  Зокрема, податківці провели аналітичне дослідження фінансово-господарської діяльності одного з ТОВ щодо наявності ознак правопорушень, пов’язаних з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, та інших правопорушень під час здійснення фінансово-господарських операцій у 2018-2019 роках.

  Згідно з даними, наявних у інформаційних системах ДПС, встановлено, що за вказаний період службові особи ТОВ відобразили у податковому обліку нереальні операції з придбання металовиробів (труб, арматури, швелера, тощо) від трьох контрагентів-постачальників на загальну суму 16,1 млн гривень, оскільки фактично постачальниками реалізовано ТМЦ більше, ніж було у них в наявності.

  Унаслідок таких дій товариство безпідставно сформувало додатковий кредит з ПДВ на 2,7 млн гривень та занизило податок на прибуток на суму 2,4 млн гривень.

 • Матеріали вищезазначеного аналітичного дослідження фінансово-господарської діяльності товариства передані до ГУ ДФС в Івано-Франківській області для подальшого відпрацювання та прийняття відповідного рішення.

  Нагадаємо, у Франківську двоє забудівників “забули” заплатити податки

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!