У Франківську двоє забудівників “забули” заплатити податки

 • Податкова міліція Прикарпаття запідозрила двох забудовників в ухиленні від сплати податків на суму понад 14 млн. грн.

  Працівники податкової міліції ГУ ДФС в Івано-Франківській області викрили в ухиленні від оподаткування два підприємства, які здійснювали свою діяльність з будівництва та реалізації нерухомості на території обласного центру та одного з районів, пише “Галицький кореспондент“.

  Так, підприємство, що зареєстроване в Івано-Франківську реалізовувало квартири по ціні 12 000 грн за метр квадратний, а з метою ухилення від сплати податків вказувало лише 7 000 грн за м2, як в договорі купівлі-продажу, так і в податковій та бухгалтерській звітності. Таким чином, службові особи товариства ухилились від сплати податків на суму понад 11 млн грн.

  У свою чергу, підприємство з смт. Богородчани, не відобразило реальні обсяги проданої нерухомості в сумі понад 16 млн та внаслідок чого недоплатило до бюджету майже 4 млн грн. податків.

  За результатами проведених слідчих дій, зокрема обшуків в офісних приміщеннях підприємств, податкові міліціонери здобули докази протиправної діяльності згаданих суб’єктів господарювання.

  Досудове розслідування проводиться за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 та ч.1 ст.212 Кримінального кодексу України.

 • Головне управління ДФС в Івано-Франківській області продовжує операцію “Будівельник” щодо виявлення та руйнування схем ухилення від сплати податків у будівельній галузі, про результати якої буде повідомлено додатково.

  Читайте також: на Прикарпатті шахраї від імені податкової вимагають у підприємців гроші

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!