На Прикарпатті чоловік впіймав на спінінг велетенського сома

 • Днями, мешканець села Пійло Ігор Олексин спіймав на спінінг сома який важить 21 кг 200 грам.

  Про це повідомляє Нафтохімік Калуш.

  Коли виміряли довжину риби, то виявилось, що вона має один м 42 см.

  Такого рибальського «трофею», зросту майже як він сам, чоловік донедавна навіть у руках не тримав. Найбільшим його рекордом був впійманий раніше амур вагою вісім кілограм 700 г.

  Разом з друзями на рибалку ми поїхали 5 липня на річку Сівка, зокрема в Старий Мартинів Галицького району, де вона впадає в Дністер. Колеги вирішили, що ловитимуть лящів, карасів на іншу не хижу рибу. А я на надувній моторній лодці, плаваючі по Сівці зі спінінгом і рибальськими снастями, з великим бажанням робив спроби, щоб впіймати щуку, окуня чи іншого хижака. На жаль, до вечора у мене не було жодної покльовки”, – каже Ігор.

  Чоловік додає, що стомившись від такої риболовлі та недовгого сну, вирішив закинути якір, поснідати та трохи відпочити. Після цього на спінінгу поміняв резину на велику селіконову з офсетним гачком та продовжив ловити рибу. На другому закиданні і клюнув той велетенський сом.

  Коли витягнув рибу, то радості не було меж, бо такий трофей впіймати вдається не часто й не багатьом рибалкам. Друзі були у захваті від такого улову не менше мене. Звісно, вони ж і першими мене привітали з встановленим особистим рекордом у риболовлі“, – додає рибалка.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!