Дітей з прикарпатських інтернатів переводять до інклюзивних класів

Сьогодні, 22 лютого, в Івано-Франківську відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу.

Члени комісії розглянули проект рішення «Про припинення діяльності Микуличинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату» та «Про припинення діяльності Тлумацької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату».

Директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації Віктор Кімакович розповів, що кількість дітей в таких закладах скорочується, вони переходять в інклюзивні класи – саме тому і потрібне реформування.

«Більшість працівників ми пропонуємо влаштувати у інклюзивні класи простих шкіл. Умови для дітей ми перевіряємо, по кожній дитині приймається окреме рішення щодо нової школи», – сказав Кімакович.

Також він додав що припинення роботи Тлумацької спеціальної школи інтернату є аналогічним до припинення Микуличинської спеціальної школи-інтернату.

Читайте також: На Івано-Франківщині планують реформувати всі інтернатні заклади

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!