На Прикарпатті ОТГ судитиметься з Кабміном

 • Корницька об’єднана територіальна громада, що на Коломийщині, подала до суду на Кабінет Міністрів України. Все через те, що їхню громаду не внесли як окрему в перспективний план.

  До складу Корницької об’єднаної територіальної громади входять три села – Корнич, Грушів та Королівка. 22 грудня минулого року в громаді відбулися вибори. Проте, за словами голови Корницької ОТГ Василя Гаврилюка, вже в квітні цього року Кабмін затвердив перспективний план, у якому окремої Корницької громади не було, пише “Суспільне”.

  “Ми не є нижчими, ніж інші громади. Є середній рівень спроможності. Громада складається з 3 524 осіб. Ми маємо 16 мільйонів власних надходжень. Думаю, що з такими коштами можна розвивати громаду і процвітати. Ми подали позов в Київський окружний апеляційний суд про скасування цього розпорядження Кабінету Міністрів. Засідання призначено на сьоме вересня”, – розповів Василь Гаврилюк.

  Міський голова Коломиї Ігор Слюзар розповів, що це рішення Кабміну також не розуміє.

  “Є діюча громада. Тим більше, вона є фінансово досить спроможна, бо на її території є військова частина, яка платить суттєві податки. За кількістю розгортання послуг – замала громада, але рішення уряду я не маю можливості навіть обговорювати. Бунт підіймати, щоб не приєднували до Коломиї, ми не будемо”, – каже Ігор Слюзар.

  Про те, чи ще можуть відбутися вибори в Корницькій громаді пояснив юрисконсульт Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Михайло Івашків.

  “Кожна зі сторін зможе висловити свої аргументи в суді. Але виборчий процес п’ятого вересня розпочнеться, а перше судове засідання – тільки сьомого вересня. Є ризик того, що ЦВК оголосить про початок виборчого процесу, але на території Корницької ОТГ як окремої це не відбудеться”, – пояснив Івашків.

  Читайте до теми: “Марія Савка переконана, що потрібно було відстояти Галицький район

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!