На Прикарпатті понад 12 тисяч дітей підлягає щепленню проти поліомієліту

 • Щоб вберегти дітей від  поліомієліту з 1 лютого в Україні розпочалася вакцинальна кампанія проти цього захворювання.

  Про це сьогодні, 3 лютого, йшлося під час брифінгу за участі регіонального координатора вакцинальної кампанії з імунізації проти поліомієліту, начальника відділу імунопрофілактики Центру Марти Локатир та обласного експерта департаменту охорони здоров’я з дитячої імунології Галини Бенько, пише “Галицький кореспондент“.

  Під час брифінгу йшлося про етапи щеплення від поліомієліту в області. У 2022 році планується провести три раунди імунізації проти поліомієліту у відповідь на спалах хвороби. Перший етап розпочався 1 лютого. Триватиме він три тижні.

  За словами начальника відділу імунопрофілактики обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Марти Локатир, під час першого періоду необхідно активно провести вакцинацію дітей віком від 6 місяців до 6 років, які своєчасно не отримали перше або друге щеплення вакцини ІПВ згідно з календарем профілактичних щеплень.

  “Згідно з календарем профілактичних щеплень діти у віці 6 років повинні мати вакцинальний комплекс – 4дози: 2 дози інактивованою вакциною та 2 дози оральної поліомієлітної вакцини. У віці 6-14 років проводиться ревакцинація вакциною ОПВ”,- каже Марта Локатир.

  Крім того, фахівець зазначив, що за підсумками 21-го року найвище охоплення вакцинацією від поліо в Калуському та Косівському районах.

 • Наразі в області 12 131 дитина підлягає щепленню проти поліомієліту в першому раунді вакцинальної кампанії. На сьогодні в області наявно понад 13 тисяч якісної та ефективної вакцини проти поліо.

  До теми: прикарпаття у трійці областей із найгіршими показниками вакцинації проти поліомієліту

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!