На Прикарпатті проходять навчальні збори резервістів ЗСУ

 • Сьогодні, 3 серпня, на Івано-Франківщині розпочалися навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними у складі окремої бригади територіальної оборони області.

  Вони проходять у навчальному центрі Національної гвардії України «Старий Лисець». Під час цього збору основну увага зосередять на практичній підготовці військовозобов’язаних, приведення підрозділів територіальної оборони у готовність до виконання завдань за призначенням – захисту своєї країни від збройної агресії усіма силами та засобами.

  До вишколу тероборонівців залучили офіцерський склад бригади – управління та шести батальйонів, дислокованих у Івано-Франківську, Калуші, Коломиї, Надвірній, Косові і Верховині у кількості 187–х осіб, яким у майбутньому належить формувати  бригаду територіальної оборони області.

  Відбуватимуться теоретичні й практичні заняття, роздільні й спільні командно-штабні тренування, спрямовані на підвищення індивідуальної підготовки та нарощення спроможностей у складі підрозділів.  Вивчається матеріальна частина стрілецької зброї, відбуваються заняття із практичних стрільб, тактичної медицини, інженерної підготовки, організації зв’язку тощо.

  У перші дні навчання організовується індивідуальна підготовка з кожним воїном. Надалі ж, на етапі бойового злагодження у складі підрозділів, вони відпрацюють питання щодо організації охорони важливих стратегічних об’єктів, протидії диверсійним діям противника, прикриття держкордону, несення служби на блокпостах тощо.

  Читайте також: КОРДівці і вибухотехніки з всієї України провели масштабні навчання на Прикарпатті (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!