КОРДівці і вибухотехніки з всієї України провели масштабні навчання на Прикарпатті (фото)

 • Два тижні на Івано-Франківщині тривали навчання для працівників КОРДу й вибухотехніків, аби підвищити практичні навики правоохоронців.

  Такі навчання влаштував департамент КОРД Національної поліції України, відправивши кращих інструкторів й тактиків на Прикарпаття. Гірську місцевість обрали не просто так – цього вимагала інструкція пілотування, інформують у поліції.

  Основна мета навчань – відпрацювання і налагодження взаємодії двох операторів безпілотних літальних апаратів в гірській місцевості, в місцях щільної забудови і скупчення людей, а також в темну пору доби. Дотепер пілоти працювали поодинці, тож такі навчання, у першу чергу, налагоджують співпрацю і вчать працювати командно під час виконання службових обов’язків.

  Для чіткої координації інструктори наперед визначили локації та розробили план дій. Після цього кожна пара пілотів виконувала тактичні завдання, які наближені до бойових, а по завершенні – отримала допуск до окремих видів польотів.

  Додамо, що на операторів у спецпідрозділах покладені важливі функції як під час розвідки, так і під час супроводу операцій, в тому числі пошукових.

  За два тижні перебування на Прикарпатті КОРДівці й вибухотехніки встигли долучилися до навчальних спецоперацій, які відбувалися 27-28 липня в обласному центрі, а також допомогли в пошуках малолітнього хлопчика.

  Читайте також:  Розбійний напад, заручники і затримання зловмисників: на Прикарпатті завершилися поліцейські навчання

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!