На Прикарпатті розробили гру-вікторину про “Шлях Василя Стефаника”

 • Комп’ютерну гру-вікторину «Шлях Василя Стефаника» презентували в Прикарпатському національному університеті. 

  Інтелектуально-навчальна гра «Шлях Василя Стефаника» призначена для учнів, учителів, студентів, викладачів, а також усіх, хто бажає перевірити і удосконалити свої знання з біографії та творчості письменника, інформують у пресслужбі ВНЗ.

  Мапа гри, по якій рухаються гравці, відображає життєвий шлях Василя Стефаника від дня народження до останніх днів. Всі «зупинки» гри виконав художник у олівці з листівок того часу та потім їх  оцифрували. В центрі – камінний хрест як символ долі та нагадування про однойменний відомий твір Василя Стефаника. Шлях відтворює сім знакових етапів біографії відомого українського письменника, до яких поставлено питання з 4 варіантами відповіді. Також питання, зокрема, стосуються зображень того часу, творів Стефаника і навіть його почерку!

  Головним персонажем гри є талісман університету – карпатська рись. Вона і ставить кожному учаснику запитання. Всього у грі є п’ять категорій, в кожній з яких лише одна з чотирьох відповідей правильна. Максимально за одну правильну відповідь можна отримати 100 балів (за умови якщо гравець відповів правильно і впорався з питанням за 10 секунд). Всі результати зберігаються і порівнюються з іншими учасниками. У гру можна грати як індивідуально, так і командами.

  Турнір команд гри «Шлях Василя Стефаник» розпочнеться 23 квітня, а фінал відбудеться 13 травня у Прикарпатському університеті. Переможці змагання та їх вчителі отримають призи.

  До теми: Прикарпатський – у двадцятці найвпливовіших університетів світу

  ????????????????????????????????????

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!