Прикарпатський – у двадцятці найвпливовіших університетів світу

 • Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника займає перше місце серед навчальних закладів Івано-Франківської області, друге місце в рейтингу закладів вищої освіти за Scimago Institutions Rankings, входить у вісімку кращих вузів західного регіону України, а також у 20-ку найвпливовіших університетів світу за 2020 рік.

  Про це інформують у пресслужбі ПНУ.

  За словами проректорки з наукової роботи, професорки Валентини Якубів, університет кожного року покращує власні позиції у впливових вітчизняних та міжнародних рейтингах закладів вищої освіти.

  Такі позиції у рейтингах стали можливими, зокрема, завдяки публікаціям наукових статей науковців та студентів університету в престижних наукових журналах світу, участі вчених у міжнародних проєктах та програмах, що також уможливило залучення ґрантових коштів на розвиток науки в ПНУ.

  Зараз університет має доступ до наукометричних баз даних Scopus і Web of Science, а також видань Springer Nature. Підвищилась активність науковців університету щодо рецензування публікацій у закордонних виданнях, які входять у міжнародні наукометричні бази SCOPUS та Web of Science.

 • До теми: Прикарпаття та Краків готують спільні заходи на відзначення 150-річчя Василя Стефаника

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!