На Прикарпатті селищну раду зобов’язали поновити на посаді працівницю та виплатити їй 14 тисяч

 • Івано-Франківський окружний адміністративний суд прийняв рішення за позовом мешканки с. Лоєва, що у Надвірнянському районі.

  Йдеться про скасування розпорядження щодо звільнення, а також про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, пише “Галицький кореспондент” із посиланням на пресслужбу Івано-Франківського окружного адміністративного суду.

  Відповідач у справі – Делятинська селищна рада.

  Розпорядження про звільнення за прогул було видано 2 квітня. Позивач не заперечує того факту, що в цей день вона не перебувала на робочому місці. Щодо поважності причин відзначає, що з 9 лютого по 31 березня як інвалід II – групи, була у відпустці без збереження заробітної плати строком 50 днів.

  З 23 березня по 1 квітня позивач перебувала на лікарняному. А з 2 квітня мала приступити до роботи, однак продовжила хворіти. Це  підтверджується копією листка непрацездатності виданого 02.04.2021.

  «Вимушений прогул у зв`язку з незаконним звільненням становить 139 днів. Середній заробіток позивача за цей період становить 14337,85 грн.», – зазначається у висновках судового рішення.

 • Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку.

  Читайте також: Без світла, конвертів та газу: судді Івано-Франківська скаржаться на безгрошів’я

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!