На Прикарпатті склали 17 тисяч постанов за порушення маскового режиму

 • На території області проводяться профілактичні рейди, спрямовані на запобігання поширенню коронавірусної хвороби, а також здійснюється контроль за дотриманням громадянами та суб’єктами господарювання карантинних обмежень.

  Щоденно на Івано-Франківщині працюють 19 мобільних рейдових груп, до складу яких входять працівники поліції, Держпродспоживслужби, санітарні лікарі та працівники органів місцевого самоврядування. Мобільні групи перевіряють суб’єкти господарювання, які проводять діяльність у сфері торговельного та побутового обслуговування населення, громадський транспорт, тощо.

  Загалом від початку запровадження карантинних обмежень у поліції області зареєстрували 5025 повідомлень про порушення правил карантину, склали 1529 адміністративних протоколів за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП та винесли 17 258 постанов про порушення маскового режиму за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП.

  Нагадаємо, що з 21 жовтня на території Івано-Франківської області діятимуть нові карантинні обмеження щодо здійснення міжрегіональних перевезень. Створені мобільні групи перевірятимуть водіїв, екіпаж та пасажирів міжобласних сполучень на наявність одного з документів, що засвідчують їхню COVID-безпечність, а саме:

  – документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки;

  – міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях;

  – негативного результату тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу “Дія”;

  – негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

  “Закликаємо громадян з розумінням поставитись до обмежувальних заходів, адже вони необхідні для припинення розповсюдження небезпечного вірусу. Дотримуйтесь всіх правил та заходів, аби вберегти себе та рідних!”, – каже поліція.

  Читайте також: 97% прикарпатців, які захворіли на COVID-19, є невакцинованими

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!