97% прикарпатців, які захворіли на COVID-19, є невакцинованими

 • Сьогодні, 19 жовтня, в Івано-Франківську відбулась нарада голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук з керівниками структурних підрозділів ОДА та представниками місцевої влади.

  Зокрема, присутні обговорили стан проведення вакцинальної кампанії та епідеміологічну ситуацію в області. Як повідомив Віктор Кімакович, директор департаменту освіти та науки ОДА, зараз вже 78% працівників закладів освіти Прикарпаття вакциновані.

  “У закладах профтехосвіти – майже 90%, у школах –  82%, щодо закладів дошкільної освіти – 66%. Всього 71% закладів зараз працює, мова про поріг у 80% вакцинованих.  Якщо по громадах, найкраші Перегінська і Білоберізька – по 99% працівників шкіл там вакциновано. Хочу подякувати цим громадам. А найнижчий показник – 29% – у Яблунівській ОТГ”, – сказав Віктор Кімакович.

  Онищук перелічила і інші громади, де рівень вакцинації є незадовільним. Серед них – Загвіздянська, Печеніжинська, Спаська та інші.

  “Шановні краяни, ми бачимо, що ми наближаємося до “червоної” зони. Це серйозні обмеження роботи бізнесу, установ всіх типів. Прошу всіх прискорити темпи вакцинації, звертаюся до керівництва громад – проводьте роз’яснення серед людей”, – звернулася до місцевої влади Світлана Онищук.

  Руслан Савчук, головний санітарний лікар Івано-Франківщини, додав, що ріст кількості хворих є вкрай значним – зокрема, лише за неділю на коронавірус захворіло 42 дитини. А найбільший відсоток летальності – все ще серед людей віком понад 60 років.

  “Ми шаленими темпами йдемо до наступної зони епідеміологічної небезпеки – “червоної”. Є сильний ріст по завантаженості ліжкомісць із киснем, особливо це помітно за останні тижні та навіть дні. Щодо вакцинації – зі всього числа хворих на коронавірус лише 3% є вакцинованими, всі решта 97% невакциновані. Всі вакцини працюють”, – зазначив Савчук.

  Нагадаємо, за минулу добу COVID-19 підтвердили у 213 прикарпатців

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!