На Прикарпатті відновили газопостачання мешканцям сіл Гвізд та Мирне

Сьогодні, 14 липня, газовики відновили газопостачання мешканцям ще двох сіл Надвірнянського району – Гвізд та Мирне, а це 1148 споживачів.

Нагадаємо, внаслідок паводків у с. Назавизів Надвірнянського району було пошкоджено берег річки Бистриця Надвірнянська довжиною понад 100 м і шириною 5 м. Це спричинило розмив ділянки газопроводу середнього тиску до двох населених пунктів. Задля уникнення розриву поліетиленового газопроводу під дією власної ваги, що призвело б до витоку газу та спричинило аварійну ситуацію – газопостачання було припинене.

Уже частково відновили берегоукріплення, що дозволило газовикам приступити до детального обстеження газопроводу та робіт по ремонту розподільної мережі.

Протягом тижня 10 фахівців «Івано-Франківськгазу» без вихідних, працюючи по 12-13 годин на день, із залученням спецтехніки провели комплекс робіт по відновленню підвідного газопроводу. Передусім, перенесли частину мережі, яка внаслідок паводків опинилася в руслі річки на прибережну територію.

Це дозволило підрядній організації продовжити роботи по будівництву дамби. Наразі усі роботи по відновленню мереж та перевірки їх на герметичність проведені, а газопостачання мешканцям сіл Гвізд та Мирне відновлено.

Читайте також: Щоб дітям було тепло – у Чернієві ремонтують шкільну котельню

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!