На Прикарпатті відремонтують ще 50 кілометрів доріг

 • Сьогодні, 3 серпня, під час онлайн-наради, яку провів голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів, заслухали питання виконання ремонтних робіт на дорогах місцевого значення.

  Директор ДП «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов зазначив, що розпорядження облдержадміністрації затвердило перелік об’єктів будівництва та ремонту автомобільних доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Для ДП «Дороги Прикарпаття» передбачено 77 об’єктів.

  Голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів підкреслив, що завдяки цьому область має унікальний шанс покращити дорожню інфраструктуру регіону.

  На кінець липня 2020 року уже виготовили проєктно-кошторисну документацію та отримали висновки експертизи на 67 об’єктів, 5 проєктів уже проходять експертизу. По виготовленню проєктно-кошторисної документації по трьох об’єктах ще триває робота. Також завершені роботи на 19 об’єктах, на 11 об’єктах роботи продовжуються. Ще по 23 об’єктах ідуть процедури закупівлі. У липні планується оголосити торги по 15 об’єктах.

  Протягом січня-липня 2020 року освоїли кошти по експлуатаційному утриманні та поточному дрібному ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення на загальну суму 27,1 млн. грн., по капітальному ремонту на суму 107,3 млн грн.

  Станом на сьогодні освоїли кошти субвенції на суму 134,4 млн грн. На 2020 рік на ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Івано-Франківської області передбачено 523 225,3 тис.грн, з них на капітальний ремонт 423 225,3 тис.грн. та експлуатаційне утримання та поточний дрібний ремонт 100 000,0 тис.грн.

  Запланували здійснити ремонт на: 61,11 км доріг загального користування місцевого значення, з них ремонт виконали на 11,88 км; на 23 150 кв.м. вулиць та доріг комунальної власності, з них виконали ремонт на 8 135 кв.м.

  Читайте також: Жителі села Стриганці перекрили дорогу для вантажних автомобілів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!