На Прикарпатті з підприємства через суд стягнули 2,5 мільйона гривень

 • Апеляційний суд підтвердив позицію Калуської місцевої прокуратури та залишив у силі рішення суду першої інстанції, який задовольнив позовні вимоги прокуратури про стягнення з ПАТ безпідставно збережених коштів у сумі 2,5 млн грн.

  Встановлено, що після спливу строку договору оренди земельної ділянки для обслуговування свердловин і цеху електрозв’язку площею майже 30 га сторони не дійшли згоди щодо майбутніх правовідносин, оскільки відповідач виявив намір повернути частину землі, не привівши її в належний стан.

  Суб’єкт господарювання продовжив використовувати землю та сплачувати орендну плату в розмірі 1% від нормативної грошової оцінки, хоча повинен був сплачувати 12%, у зв’язку із чим виникла заборгованість перед територіальною громадою.

  З метою захисту інтересів держави прокуратура зверталася до суду з позовом про стягнення безпідставно збережених коштів, який було задоволено в повному обсязі.

  Не погодившись із указаним рішенням, відповідач його оскаржив, однак суд апеляційної інстанції залишив у силі рішення суду першої інстанції, підтвердивши обов’язок товариства сплатити до бюджету 2,5 млн грн.

  Читайте також: Калуській громаді передають понад 800 га земель

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!