Калуській громаді передають понад 800 га земель

 • 10 грудня Калуська міська рада підтримала проєкт рішення «Про ініціювання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності у комунальну власність Калуської міської територіальної громади».

  Держава передає Калуської ОТГ 802 гектари земель сільськогосподарського призначення, пишуть “Вікна”.

  Як ідеться у його преамбулі, рішення прийняли на звернення Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області від 18 листопада та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада поточного року «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин».

  Міська рада своїм рішенням ініціювала передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Калуської міської територіальної громади в межах території відповідної громади та доручила міському голові від імені Калуської міської громади вчиняти необхідні дії для прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність.

  Як повідомив міський голова Андрій Найда, 11 грудня в Держгеокадастрі він підписав необхідні документи, які дозволять отримати в комунальну власність Калуської територіальної громади майже 802 га земель сільськогосподарського призначення.

  «Для нашої громади це можливість отримання додаткових доходів від користування цими земельними ділянками», — прокоментував міський голова.

 • Нагадаємо, Карпатському національному парку повернуть землю, що коштує 6,5 мільйонів

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!