На Прикарпатті знайшла прихисток сотня дітей із Харківщини

 • Вихованців чотирьох харківських сиротинців прихистив санаторій в Івано-Франківській області.

  До нового місця діти призвичаювалися непросто – після обстрілів майже в усіх психологічна травма, повідомляє «Галицький кореспондент» з посиланням на “ТСН”.

  Тож зараз вони чи не найбільше потребують позитивних емоцій. Допомагають у цьому волонтери – у санаторії облаштовують ігрові кімнати, збудували дитячий майданчик і навіть влаштовують концерти, аби розважити дітей. Але попри все, найбільша мрія маленьких харків’ян – якнайшвидше повернутися додому.

  Маленьких втікачів від війни тут майже сотня. Наймолодшій дитині чотири місяці. У більшості із цих дітей є батьки. У сиротинці вони опинилися, тому що батьки або залишили їх, або позбавлені піклування.

  До слова, у 2014 році ці харківські будинки самі давали прихисток дітям-переселенцям з Донбасу. Тоді вихователі і уявити не могли, що невдовзі від рашистів тікатимуть самі.

  А тут ви можете прочитати про дітей із чернігівщини та інших областей, які теж знаходяться зараз на Прикарпатті: Подарунки, фокуси та концерт: на Прикарпатті дітям-переселенцям влаштували свято.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!