Подарунки, фокуси та концерт: на Прикарпатті дітям-переселенцям влаштували свято (фото, відео)

 • «Добра не буває багато» – так називається благодійний захід, який вчора відбувся для дітей-переселенців у Івано-Франківському обласному дитячому санаторії “Ясень” імені митрополита Андрея Шептицького, що на Рожнятівщині. У закладі зараз перебуває сотня дітей з Чернігова, Маріуполя, Миколаївщини, Одещини, Херсонщини. Є тут навіть кілька дітей із Прикарпаття.

  Це діти-сироти та діти з соціально незахищених категорій. Усі спілкуються українською. Всі відкриті, усміхнені, щасливі. Про війну з гостями говорять мало, натомість малюють її. Діти малюють танки, ракети і спалені землі.

  Організатором заходу став благодійний фонд «Мистецький храм». Концертом вони додали малечі позитивних емоцій. Скільки ще діти пробудуть на Прикарпатті ніхто не знає, проте часто їм просто немає куди повертатися.

  Вихованцям подарували іграшки від торгової марки «Масяня». На концерті діти виконували пісні самі, але й були запрошені артисти. Для них виступили фокусник Юрій Довганюк, колектив перегінських дітей «Маленькі бойки», франківська співачка Роксолана Калин та народний артист України Ярослав Борута. 

  Про чернігівських дітей, які приїхали на Прикарпаття, ми писали тут: “Діти, які втекли від ракет“. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!