На річці Прут відновлять водозахисну дамбу за 9.5 мільйонів

 • У всіх населених пунктах Івано-Франківської області, які постраждали від великої води проблематика схожа – нераціональне господарювання приватними суб’єктами, з одного боку, та неякісне використання виділених коштів для будівництва об’єктів водозахисної інфраструктури з іншого.

  Про це заявив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів під час ознайомлення з перебігом відновлювальних робіт на водозахисних дамбах на річці Прут в селищі Заболотів Снятинського та річці Рибниця у селі Смодна Косівського районів.

  «На жаль, із 2008 року в області не було розробленої відповідної протипаводкової програми. Вкотре наголошую на необхідності оперативної її розробки та ефективному використанні коштів при будівництві водозахисних споруд на території області», – зауважив очільник Прикарпаття.

  Заступник начальника Дністровського басейнового управління водних ресурсів Олег Козар доповів, що на виконання робіт із ліквідації наслідків стихії управлінню виділили з Державного резервного фонду кошти в обсязі 50 млн грн.

  На відновлення водозахисної дамби на річці Прут довжиною 180 метрів погонних передбачили 9,5 млн гривень. У селі Смодна загальна кошторисна вартість робіт становитиме приблизно 10 млн гривень. Тут відновлять берегоукріплення довжиною 186 метрів.

 •  «Кошти мають бути використані за призначенням, роботи проведені якісно і з відповідною гарантією», – наголосив Віталій Федорів.

  Читайте також: На Прикарпатті укріпляють дев’ять найпроблемніших дамб 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!