На Рогатинщині пройде фестиваль воїнських традицій “Залізна бартка”

 • Прикарпатців запрошують відвідати перший Всеукраїнський фестиваль воїнських традицій “Залізна бартка”, який відбудеться 4 вересня  2021 року у селі Липівка Рогатинського району.

  “Залізна бартка” – фестиваль, котрий вперше провели у 2018 році, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на Рогатинську міську раду.

  Сподобатися всім він міг із різних причин: комусь за дух змагань і можливість виграти приз, комусь за можливість зустрітися з друзями чи відпочити з сім’єю, комусь за нічну ватру, а комусь за спільну роботу. Так, саме на спільній і злагодженій роботі багатьох людей будується фестиваль. Це і громада села, і творчі колективи, і бойове мистецтво Хорс, і представники влади, і спонсори, і, не в останню чергу, ті, хто проводять майстер-класи. Згадуючи весь той процес та відгуки учасників, не можеш ненадихнутись на організацію третього фестивалю.

  Метою його проведення є збереження, відродження та популяризація воїнських традицій та культурної спадщини Карпатського регіону; розвиток фізичних якостей дітей та юнаків при роботі з барткою; удосконалення професійних навичок у парубків та дорослих.

  Нагадаємо, У Рогатині обирали найкращі етноподвір’я

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!