На Рожнятівщині витратили близько 75 тис грн на боротьбу з борщівником Сосновського

 • Протягом 2017 року на Рожнятівщині активно боролись із борщівником Сосновського. Про це вчора, 29 березня,  під час сесії районної ради повідомила голова Рожнятівської РДА Ірина Люклян.

  Для боротьби із борщівником закупили 140 літрів гербіциду суцільної дії на суму 35 тис. грн. та передали сільрадам. Також у травні – липні провели скошування борщівника на землях Цінівської, Князівської та Верхньострутинської сільських рад.

  Загалом для боротьби з борщівником  орендарі провели роботи на більше ніж 50 тис. грн. На території Цінівської, Князівської, Дубівської, Камінської та Вільхівської сільських рад вдалось знищити борщівник на площі 95 га завдяки щорічному обробітку землі.

  Читайте до теми: На Прикарпатті борщівник Сосновського можуть визнати карантинною культурою

 • Довідково:

  Борщівник Сосновського — реліктова та добре пристосована до виживання рослина. Зростає до 3—5 метрів в висоту, товщина стебла — до 10 сантиметрів. Основними місцями його поширення є потічки, береги річок, узбіччя доріг, деградовані пасовища і покинуті поля. Містить фотоактивні сполуки, небезпечні для шкіри людини при сонячному опроміненні. У молодому листі ці речовини можуть розкладатися при термічній обробці.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!